TÝDEN BAREV 2017

Výsledky:

1. stupeň 1. IV.B a V.B      2. stupeň 1. VI.B

                 2. II.B                                  2. VII.A

                 3. V.C                                  3. VI.C

 

ČERVENÁ - výsledky, fotky (fotil Dominik Ostrý)

ŽLUTÁ, FIALOVÁ - výsledky, fotky (Dominik Ostrý)

MODRÁ - výsledky, fotky (Petr Šindelář)

ZELENÁ, RŮŽOVÁ - výsledky , fotky (Dominik Ostrý)

PUNTÍKY A PROUŽKY - fotky (Patrik Rádl)

Děkujeme všem za účast a vítězům gratulujeme!

Týden barev 2016

V týdnu od 11. do 15. dubna proběhl na naší škole už druhý ročník celoškolní soutěže Týden barev. Akce se zúčastnila většina žáků i učitelů, čímž se podpořila vzájemná spolupráce ve třídách i sounáležitost školního kolektivu.  

Děti se mezi sebou měly dohodnout a donést si oblečení v barvě, kterou parlament na svém zasedání vylosoval. Symbolem pondělí byla červená, úterý černá, středy modrá, čtvrtku zelená a  pátku růžová. V pátek mohli navíc hoši pomoci svým třídám získáním bonusových bodů, pokud přišli v šatech, sukni, nebo županu. Kdo byl správně oblečen, získal dva body, jeden za vrchní část a jeden za spodní část oblečení. Učitelé se také zapojili a získávali pro své třídy body navíc. Body vyjadřovaly procento barevně oblečených na třídu. Na konci týdne jsme body za jednotlivé dny sečetli a vyhlásili rozhlasem vítěze. Bezprostředně po vyhlášení vstoupili do vítězných tříd zástupci parlamentu a předali odměnu v podobě pizzy, kterou vlastnoručně připravili ve školní kuchyňce.

A kdo vlastně vyhrál? Na prvním stupni zvítězily třídy I.B a V.C, na druhém stupni VI.A.  Tyto třídy se nejvíce snažily, ukázaly, že umí táhnout za jeden provaz a získaly nejvíce bodů.

Barvami "žila" celá škola. Oblékli se do nich nejen žáci, ale i jejich učitelé, vedení školy a provozní zaměstnanci.  Soutěž se velmi vydařila, chválíme všechny účastníky. Velký dík patří i rodičům, kteří svým dětem barevné oblečení obstarávali.

                                                                                                                                                                                                         Mgr. Kamila Novotná

Celkové výsledky

Fotografie si můžete prohlédnout, když kliknete na jednotlivé dny.

Pondělí: Červená

Úterý: Černá

Středa: Modrá

Čtvrtek: Zelená

Pátek: Růžová


Počítání výsledků, příprava odměny